שירותי אמבולנס פרטי בכל רחבי הארץ

פתוחים 24 שעות 7 ימים בשבוע

שירותי אמבולנס

יתרונותיו של אמבולנס פרטי

כיום אנו רואים התרחבות משמעותית של שירותי האמבולנס הפרטי בכל חלקי הארץ
אמבולנס פרטי הינו אמבולנס של חברה חיצונית למד"א, אשר מציע את כלל השירותים המוצעים על ידי מגן דוד אדום ואף שירותים נרחבים יותר. כאשר אדם זקוק לשירותי אמבולנס, הוא עומד בפני הבחירה- האם להיעזר בשירותי האמבולנס הציבוריים או הפרטיים?
אז מהם יתרונותיו של אמבולנס פרטי?

מהירות הגעה: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של אמבולנס פרטי הינו מהירות ההגעה שלו, אשר ברוב המקרים תהיה מהירה הרבה יותר מזאת של אמבולנס ציבורי ממגוון רחב של סיבות, דבר אשר עלול להיות קריטי במקרים דחופים בהם כל דקה חשובה.

מגוון טיפולים: כאשר עוברים טיפולים במד"א, הצוות צריך לחשוב על הוצאות הטיפול, ולכן לא כל הטיפולים זמינים לכל החולים. באמבולנס פרטי, לעומת זאת, הדבר אינו קורה, וניתן לקבל מגוון רחב יותר של טיפולים ומטיפול רפואי טוב יותר. עובדה זו חשובה ביותר היות וישנם מקרים רבים אשר ניתנים לטיפול מוקדם יותר באמבולנס עצמו, ואין צורך לחכות איתם עד ההגעה לבית החולים, אולם הם מטופלים רק באמבולנס פרטי.

מגוון של שירותים

הימצאות רופא או מומחה אחר: כיום אנו רואים יותר ויותר אמבולנסים פרטיים בהם מועסק מומחה בתחומים שונים, כאשר פעמים רבות מומחים אלו הינם רופאים. באמבולנסים ציבוריים לרוב בעל התפקיד הבכיר ביותר יהיה פרמדיק, כאשר במקרים רבים נשלחים לשטח חובשים בלבד.

הוצאה כספית: אמנם עבור אמבולנס ציבורי ניתן לקבל החזר ברוב המקרים ועבור אמבולנס פרטי לא, אולם גם בתחום זה ישנו יתרון להיעזרות באמבולנס פרטי. המחיר שיש לשלם לאמבולנס פרטי עבור כל סיוע הינו משמעותי זול יותר מהאמבולנס הציבורי, כך שהמחיר הסופי אינו גבוה מידי ומשתלם ביחס לשירות שניתן.
כאשר מדובר בבריאותכם, תמיד מומלץ להיעזר באמצעים הטובים ביותר
גם כשנעזרים באמבולנסים פרטיים חשוב לדעת למי לפנות, חברה המציעה שירותי אמבולנס פרטי הנותנת מענה למגוון רחב של שירותים, תוך הגעה מהירה למקום ומתן יחס אישי ואדיב לאורך כל הטיפול, כך שבכל מצב תוכלו להיות בטוחים שהנכם בידיים הטובות ביותר.

דילוג לתוכן