שירותי אמבולנס פרטי בכל רחבי הארץ

פתוחים 24 שעות 7 ימים בשבוע

תיירות מרפא

מעבר לגבולות

תיירות מרפא היא נסיעה של אנשים אל מעבר לגבולות בינלאומיים כדי לקבל טיפול רפואי מתוכנן מראש. המונח נטבע על ידי אמצעי תקשורת ההמונים, יחד עם סוכני הנסיעות, שרצו לתאר תופעה שהלכה וגדלה עם הזמן. הגופים הרפואיים השונים אימצו את המונח הטרי והחלו לנסות ולמשוך אליהם תיירות רפואית בעזרת שיטות שיווק שונות. התחום החדש מוכר גם בשמות של "תיירות רפואית", "תיירות בריאותית" ו"נסיעה רפואית". 

אף שתחום תיירות המרפא, למעשה, כולל בתוכו כל טיפול רפואי שזמין כיום למטופלים, רק תחומים מסוימים נחשבים לכאלה שתיירים רפואיים חוצים גבולות בשבילם. הטיפולים השכיחים בתיירות מרפא הם ניתוחים כלליים, ניתוחים פלסטיים, ניתוחי שיניים, טיפולים למחלת הסרטן, ניתוחי עיניים, השתלות אורתופדיות (אגן הירכיים וברך), ניתוחי לב, הפריות מלאכותיות, וניתוחים לטיפול בהשמנת יתר. בשנים האחרונות המונח הורחב והוא כולל בנוסף טיפולים פסיכיאטריים, טיפולי כאב ואף טיפולים של רפואה אלטרנטיבית.

טיפול רפואי מעבר לים

חברתנו מעניקה שירותי למטופלים המעוניינים בטיפול רפואי מעבר לים, תיאום טיפולים, מפגש עם רופאים מומחים, שירותי אישפוז, ליווי רפואי צמוד, תיאום טיפול במרפאות, תיאום ניתוחים, ניהול יומן פגישות, רפרנטית צמודה, ביקור ותיירות באתרים קדושים , לינה , שינוע ועוד 

דילוג לתוכן